Zegarki myśliwskie Pierre Ricaud nie tylko dla myśliwych

Zegarki myśliwskie Pierre Ricaud nie tylko dla myśliwych

Dzikość natury ukryta wewnątrz czasomierza, czyli zegarki myśliwskie Pierre Ricaud nie tylko dla myśliwych

Wytrzymałe, przejrzyste w odczycie i przede wszystkim praktyczne, takie właśnie powinny być zegarki dla myśliwych. Czasomierz, który zabiera się ze sobą na polowanie, nie może nas zawieść, dlatego przyjrzyjmy się wspólnie zegarkom myśliwskim Pierre Ricaud.

Zegarek dla myśliwego jest jak buty sportowe dla biegacza. Kontroluje on bowiem to, co najważniejsze podczas polowania — czas. Zegarek myśliwski musi być wykonany z doskonałej jakości materiałów, tak aby myśliwy nie musiał martwić się o to, czy woda bądź przypadkowe otarcie się o drzewo go nie uszkodzi. Na wprost wysokim oczekiwaniom wychodzi Pierre Ricaud ze swoją kolekcją zegarków myśliwskich inspirowanych naturą.

 

 

Jakie są zegarki myśliwskie Pierre Ricaud?

 

Dla każdego, kto choć raz w swoich dłoniach miał zegarki Pierre Ricaud wie, że te czasomierze to istny majstersztyk. Nie inaczej jest z kolekcją zegarków myśliwskich tego producenta.

 

Do wyboru mamy dwie wersje wykończenia materiałowego paska. Pierwszą z nich jest gładka faktura o jednolitej kolorystyce, która sprawdzi się przy bardziej oficjalnych wyjściach. Drugą zaś jest wersja militarna, z plecionym paskiem w wojskowo-zielonym kolorze ze skórzanymi elementami. Ta opcja idealnie sprawdzi się, jako zegarek na polowanie.

 

To, co najistotniejsze to wnętrze urządzenia. Za pracę zegarków myśliwskich Pierre Ricaud odpowiadają japońskie mechanizmy kwarcowe Citizen Miyota, które dodatkowo zostały zabezpieczone wodoszczelnością na poziomie 5ATM, dzięki czemu niestraszne im zachlapania.

 

Zegarek myśliwski a funkcjonalność

 

 

Czasomierz myśliwski musi być przede wszystkim funkcjonalny oraz przejrzysty, tak aby korzystanie z niego było bardzo intuicyjne. Dla polepszenia czytelności tarczy w każdy warunkach atmosferycznych zegarki dla myśliwych Pierre Ricaud zostały wyposażone w tarczę w całości pokrytą powłoką luminescencyjną, która umożliwia odczyt godziny nawet w całkowitej ciemności.

 

 

 

 

To, co wyjątkowe zegarkach myśliwskich Pierre Ricaud to funkcja moonphase, która oprócz urodziwego akcentu na tarczy jest też bardzo pożyteczna. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla wędkarzy, grzybiarzy, a także myśliwych, którzy swoją pracę uzależniają od pozycji księżyca. Funkcja moonphase to miniaturowe odwzorowanie całego, trwającego 29 dni, cyklu księżycowego.

 

 

 

Zegarek dla myśliwego i nie tylko

Zegarki myśliwskie Pierre Ricaud sprawdzą się idealnie jako prezent dla myśliwego na każdą okazję. Jednak nie oznacza to, że nie mogą zawisnąć na nadgarstku każdego innego miłośnika przyrody. Zegarki te oprócz funkcjonalności, zachwycają również walorami estetycznymi. W kolekcji poza modelami o charakterze militarnym znajdziemy również takie, które znajdą zastosowanie w codziennym życiu.

 

 

Zegarki myśliwskie Pierre Ricaud to świetny gadżet, bez którego nie obejdzie się żaden myśliwy. Dzięki świetnemu wykonaniu będą kompanem, który nie odstąpi was o krok na kolejnym polowaniu. Przekonajcie się sami.

 

<!-- [if gte mso 9]> <w:lsdexception locked="false"

Hinterlasse eine Antwort