Limitowany zegarek Adriatica A1969 dla wyjątkowego mężczyzny

Limitowany zegarek Adriatica A1969 dla wyjątkowego mężczyzny

Limitowany zegarek Adriatica A1969 dla wyjątkowego mężczyzny

 

Dla wielu osób zegarek to nie tylko przedmiot wskazujący godziny i minuty, a zdecydowanie coś więcej. Wiele osób traktuje czasomierze jako uzupełnienie bądź zastępstwo dla biżuterii, wówczas zegarek jest ważnym, a nawet jedynym dodatkiem do stroju. Inni zbierają zegarki i tworzą z nich kolekcje. Dla nich każdy element zbioru jest skarbem i dziełem sztuki. Nasza limitowana i wyjątkowa edycja Adriatica A1969 to idealne połączenie – z jednej strony elegancki dodatek, z drugiej – unikatowy skarb.

Najwyższa jakość Adriatica Swiss Made

Prezentując nasz najnowszy model A1969 warto przypomnieć, czym jest gwarancja Swiss Made. Marka Adriatica należy bowiem do ekskluzywnego grona szwajcarskich producentów zegarków, którzy mogą używać tej sygnatury dla swoich produktów.

Swiss Made na czasomierzu oznacza, że zegarek spełnia surowe kryteria jakości ustanowione szwajcarskimi przepisami prawa. To gwarancja niezawodności i precyzji. Takie są właśnie zegarki Adriatica.

Wyjątkowy model Adriatica A1969

Wychodząc na wprost oczekiwaniom fanów marki Adriatica powstał unikatowy model A1969. To arcydzieło sztuki zegarmistrzowskiej.

 

Koperta ze stali szlachetnej chroni mechanizm Sellita SW200-1, który należy do najlepszych na świecie. To automat pracujący na 26 kamieniach łożyskujących, z rezerwą chodu nawet do 38 godzin. Perfekcyjny mechanizm do doskonałego zegarka.

 

Model Adritatica A1969 posiada również szkło szafirowe najwyższej klasy, której jest odporne na zarysowania czy zmatowienie. Wraz z upływem lat tarcza zegarka będzie tak samo widoczna i przejrzysta jak pierwszego dnia po zakupie.

 

Każdy z elementów tego zegarka to wyraz doskonałości i dbałości o szczegóły. Projektowane przez nas zegarki muszą spełniać najwyższe kryteria jakościowe - to filozofia działania marki Adriatica.

Elegancki zegarek najwyższej klasy

Model Adriatica A1969 to czasomierz, który zachwyca swoim klasycznym wyglądem. Począwszy od obudowy, poprzez cyferblat, a na pasku kończąc, wszystko w nim jest skrojone pod eleganckiego mężczyznę ceniącego klasykę.

 

Giloszowana, śnieżnobiała tarcza, na której umieszczony jest czarny, wyraźny indeks liniowy. Wyjątek stanowią jedynie godziny dwunasta, trzecia, szósta i dziewiąta, które oznaczono za pomocą liczb arabskich.

Dodatkowo, przy godzinie trzeciej znajduje się subtelne okienko datownika. O dbałości o każdy szczegół świadczy również zdobiona koronka zegarka, na której znajduje się inicjał marki Adriatica.

 

Do biało-czarnej kolorystyki tarczy doskonale dobrany jest czarny pasek zegarka. Każdy element zegarka ma być najwyższej jakości, tak więc zapięcie wykonane jest z naturalnej skóry, zakończone sprzączką w stylu butterfly.

 

Zegarek zapakowany jest w gustowną skrzyneczkę, co podkreśla unikatowość tego modelu i najwyższy prestiż.

 

 

Jesteśmy przekonani, że nasz najnowszy, limitowany model Adrtiatica A1969 przypadnie do gustu oraz zachwyci każdego mężczyznę, który ceni elegancję i szyk.

 

Tytaniczna praca wykonana przez naszych projektantów oraz inżynierów zaowocowała powstaniem zegarka na miarę XXI wieku, który swoim charakterem sięga do klasycznej sztuki zegarmistrzowskiej. Zegarek męski Adriatica A1969 to rzemieślnicze arcydzieło - funkcjonalne, niezawodne, piękne i unikatowe.

 

 

Leave a Reply