Adriatica Aviation, czyli szwajcarski wymiar precyzji

Adriatica Aviation, czyli szwajcarski wymiar precyzji

Szwajcarski wymiar niezawodności. Oto precyzyjne zegarki lotnicze Adriatica Aviation

aviationW branży lotniczej najważniejsza jest precyzja. W przestworzach nie ma miejsca na błędy, dlatego zegarki dla pilotów muszą spełniać najwyższe kryteria jakości. Poznajcie zatem bezawaryjne szwajcarskie czasomierze lotnicze — Adriatica Aviation.

 

Zegarek lotniczy to obowiązkowa część garderoby każdego pilota. Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach, zaawansowany technologicznie kokpit w kabinie samolotu będzie wystarczający. Nic bardziej mylnego. Każdy pilot wchodzący na pokład musi posiadać sprawny czasomierz z sekundnikiem. Jest to swego rodzaju zabezpieczenie w razie awarii komputerów pokładowych. Jak widać, precyzyjny zegarek lotniczy jest niezastąpiony w każdej sytuacji.

 

Adriatica Aviation, czyli szwajcarski wymiar precyzji

Zegarki lotnicze Adriatica Aviation to kolekcja stworzona z myślą o najbardziej wymagającej grupie odbiorców — pilotach. Czasomierz, który zabierają ze sobą w lot, musi być przede wszystkim bezawaryjny i niezawodny. Odczyt godziny w zegarku lotniczym musi być maksymalnie intuicyjny, dlatego zarówno jego koperta, jak i indeks na tarczy powinny mieć odpowiednią wielkości.

 

Czas to jedna z najważniejszych danych potrzebnych podczas lotu, dlatego zegarek typu pilot nie może się spóźniać, ani spieszyć. Szwajcarski producent dopilnował, aby wszystkie te warunki zostały spełnione i zegarki lotnicze Adriatica Aviation, mogły służyć pilotom przez długie lata.

 

Najważniejsze funkcje zegarków lotniczych Adriatica Aviation

Precyzyjne szwajcarskie zegarki lotnicze Adriatica Aviation zbudowane są na podstawie sporych rozmiarów, stalowej koperty. Modele delikatnie różnią się od siebie designem, jednak mają jedną cechę wspólną — doskonała przejrzystość. Za sprawą kontrastującego indeksu odczyt godziny jest na najwyższym poziomie.

 

Jedną z przydatnych funkcji w zegarkach lotniczych Adriatica Aviation, którą znajdziemy w modelu 8312.B224Q, jest wskaźnik czasu w trybie 12 i 24-godzinnym. To rozwiązanie w szczególności docenią osoby, które często zmieniają strefę czasową. Dodatkowo w zależności od wybranego modelu, zegarki typu pilot Adriatica Aviation posiadają datownik oraz chronograf.

 

Powstały z miłości do precyzji i lotnictwa

Jak przystało na szwajcarskiego giganta, zegarki Adriatica Aviation wykonane zostały z zachowaniem największego stopnia precyzji. Za ruch wskazówek na ich tarczy odpowiada szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda. Całość zabezpieczono wodoszczelnością na poziomie 5 ATM, która umożliwia pływanie z zegarkiem na ręku. Wysoka wodoszczelność odpowiada również za odporność na szybką i gwałtowną zmianę ciśnienia, która ma miejsce w przestworzach. Co więcej, delikatne wnętrze szwajcarskich zegarków Adriatica Aviation zabezpieczono szafirowym, nierysującym się szkiełkiem.

 

Szwajcarskie lotnicze zegarki Swiss Made

Swiss Made to już historyczne oznaczenie, przynoszące chlubę każdemu modelowi, który dumnie dzierży tę sygnaturę na swojej tarczy. Jest to swoista gwarancja najwyższej jakości, klasy i dopracowania w każdym najmniejszym detalu. Szwajcarskie zegarki, które oznakowane są sygnaturą Swiss Made, musiały spełnić szereg restrykcyjnych warunków. Zegarki z tym symbolem muszą zostać wyprodukowane na terenie Szwajcarii, ich mechanizm musi składać się co najmniej w 60% z komponentów szwajcarskiego pochodzenia, czasomierze te muszą przejść również końcową kontrolę urzędową.

 

Dla kogo są szwajcarskie lotnicze zegarki Adriatica Aviation?

Czy zegarki lotnicze są tylko dla pilotów? Otóż nie. Czasomierze typu pilot sprawdzą się idealnie dla każdego, kto poszukuje bardzo precyzyjnego urządzenia, które posłuży mu długie lata. Zwodnicza nazwa tejże kategorii nie dyskwalifikuje innych miłośników zegarmistrzostwa, niebędących pilotami.

 

Zegarki lotnicze Adriatica Aviation to modele najwyższej klasy. Elegancki design, funkcjonalność, precyzja i szwajcarska jakość wykonania. Czy tak, aby nie brzmi przepis na zegarek idealny? Przekonajcie się sami.

 

 

 

Leave a Reply